Рівняни можуть отримати візові послуги з 20% знижкою

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
22.04.2019  14:16

Рівняни можуть отримати візові послуги з 20% знижкою

У березні цього року ПриватБанк та міжнародна платіжна система Visa запустили спільний проект з 17 VFS Global візових центрах України. У Рівному такий центр працює за адресою: м.Рівне, С.Петлюри, 22.

Відтепер жителі Рівненщини, які бажають отримати будь-які послуги в VFS Global візовому центрі від консультацій до швидкого і якісного оформлення робочої візи, можуть отримати 20% знижку на оплату послуг центру.

“У кожному VFS Global візовому центрі ми створили робоче місце співробітника ПриватБанку, – розповідає Юрій Войтенко, директор  Північно-Західного РУ ПриватБанку. – І тепер клієнтам візового центру не потрібно витрачати час на пошуки банківського відділення аби оплатити за  послуги чи хвилюватися за правильність реквізитів, за них все зробить наш спеціаліст. Він не лише видасть банківську картку, а й навчить як отримати знижки, проконсультує щодо інших банківських послуг, які спрощують життя українців за кордоном, в тому числі найдешевших та найзручніших закордонних переказів”.

Картки ПриватБанку надають можливість зручно, швидко, безпечно та без комісії оплачувати покупки, розрахуватися за послуги у будь-якій країні світу. Картка “Універсальна  Gold” допоможе отримувати кешбек 5% за кожну покупку, користуватися послугами особистого банкіра, який вирішить будь-які проблеми клієнта, навіть якщо він перебуває за кордоном.

Спеціально для клієнтів ПриватБанку було створено сервіс PayUkraine для дешевих і миттєвих переказів коштів з Польщі в Україну.

Акція ПриватБанку і Visa з кешбеком 20% на додаткові послуги у VFS Global візовому центрі діє з 11 березня по 11 червня 2019 року.

ПриватБанк – гарант фінансової безпеки та комфорту за кордоном.

, , , переглядів: 870Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *