Рівняни можуть вигідно купувати і продавати авто онлайн

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
27.02.2019  11:50

Рівняни можуть вигідно купувати і продавати авто онлайн

   ПриватБанк створив новий інтернет-майданчик для автолюбителів, на якому можна абсолютно безкоштовно розмістити інформацію про продаж автомобіля або придбати будь-яке авто як за повну вартість, так і в розстрочку. Він доступний за адресою auto.pb.ua.

«Безкоштовний Інтернет-майданчик auto.pb.ua створено для того, аби нашим клієнтам було ще зручніше обирати чи продавати автомобілі – фактично, не виходячи з дому, – розповідає Олександр Мамчич, керівник напрямку споживчого кредитування Північно-Західного РУ ПриватБанку. – У разі позитивного рішення з придбання чи продажу автомобіля фахівці банку гарантовано нададуть повний супровід угоди».

 Нагадаємо, отримати фінансову підтримку від ПриватБанку на придбання автомобіля можна за програмою “Авто у розстрочку”. Вона поширюється як на нові авто, так і на вживані. Оформити автомобіль у розстрочку можливо з розтермінуванням виплат до 7 років. Максимальна сума кредиту – 1 500 000 гривень. Мінімальний початковий внесок – 10%. Якщо ж клієнт сплачує перший внесок у розмірі від 25%, то довідка про доходи не потрібна. ПриватБанк спільно з автосалонами пропонують особливі відсоткові ставки – від 0,01%, залежно від терміну кредиту та розміру першого внеску. Важливо, що відсоткова ставка фіксована на увесь період кредиту.

На сайті auto.pb.ua вказано як загальну вартість автомобіля, так і розмір платежу за програмою фінансового лізингу. Ознайомитися більш детально з акційними умовами, подати заявку та отримати попереднє рішення по розстрочці можна за посиланням pb.ua/avto, завітавши у відділення ПриватБанку або зателефонувавши за номерами телефонів +38097 3231076, +380673572368.

, , , переглядів: 590Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *