Рівняни передали допомогу спецпідрозділу “Крекен”

Щасливе
06.03.2024  10:00

Рівняни продовжують підтримувати військових на передовій. Так, днями важливу і таку необхідну допомогу від рівнян отримав спецпідрозділ «Кракен». Організував збір депутат Рівнеради Олександр Нестерук. Він каже, що його товариш, боєць цього спецпідрозділу і він передав допомогу для хлопців на фронті.

  • Нещодавно мав чудову нагоду зустрітися із товаришем, бійцем спецпідрозділу «Кракен» Романом Катком. Вдалося передати для наших розвідників на схід України маскувальні сітки, питну воду, окопні свічки та продукти харчування. Допомогли зібрати такі корисні речі для наших бійців волонтери із КЗ «Культурно-дозвіллєвий центр» Городоцької сільської ради, КЗ «Культури і дозвілля» Бабинської сільської ради, Князівській гімназії Березнівської міської ради, відділу культури, молоді та спорту Здовбицької сільської ради, Малолюбашанській сільській раді, КЗ «Волонтерський простір» Рівненської обласної ради, – говорить Олександр Нестерук.

За таку важливу допомогу товариш подарував Олександру Нестеруку на згадку шеврон спецпідрозділу «Кракен».

Дякуємо усім підрозділам сил оборони, нашим мужнім солдатам, нашим Героям, усім, кому завдячуємо мирним небом над головою!

 

, , , , переглядів: 70


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *