Рівняни розпочали флешмоб “Обміняй заглушку на каву”

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
26.09.2019  09:00

Рівняни розпочали флешмоб “Обміняй заглушку на каву”

Рівняни Олександр Курсик та Олександр Третяк розпочали новий фешмоб у соціальних мережах. Вони закликають рівненських водіїв використовувати паски безпеки та здати свої заглушки в омін на каву, якщо такі у них є.

  • Закликаємо всіх водіїв Рівненщини, долучитись до флешмобу безпеки! Знімай відео із закликом користуватись пасками безпеки під час кермування автомобілем, тегай і залучай своїх трьох друзів, і протягом 21 дня відповідально формуй цю звичку, водіння з пасками безпеки, та дотримання правил дорожнього руху. Свою «заглушку», що використовуєш замість пасків безпеки ти можеш обміняти на безкоштовну каву в мережі кав’ярень «Баркас», де є наклейка «Обміняй заглушку на каву», – написав на своїй сторінці у фейсбук Олександр ТРЕТЯК.

Розпочинаємо челендж #БезпекаЦеТи !Закликаємо всіх водіїв Рівненщини, долучитись до флешмобу безпеки!Знімай відео із закликом користуватись пасками безпеки під час кермування автомобілем, тегай і залучай своїх трьох друзів, і протягом 21 дня відповідально формуй цю звичку, водіння з пасками безпеки, та дотримання правил дорожнього руху. Свою «заглушку», що використовуєш замість пасків безпеки ти можеш обміняти на безкоштовну каву в мережі кав’ярень «Баркас», де є наклейка «Обміняй заглушку на каву»Отож закликаю долучитись до челенджу: Оксана Кравець Yura Vartosyuk Володимир ПилипчукІнформаційна довідка від Патрульна поліція Рівненської області:Рівненщина посідає п’яте місце за загальноукраїнським рейтингом зростання кількості ДТП за 8 місяців цього року, і за цей період загинуло вже 80 людей, більшість з яких знехтували дотриманням правил дорожнього руху!

Опубліковано Олександром Третяком Середа, 25 вересня 2019 р.

 

Інформаційна довідка від Патрульна поліція Рівненської області:
Рівненщина посідає п’яте місце за загальноукраїнським рейтингом зростання кількості ДТП за 8 місяців цього року, і за цей період загинуло вже 80 людей, більшість з яких знехтували дотриманням правил дорожнього руху!

, , , , переглядів: 1 635

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *