Рівняни серед переможців “Західний п’єдестал”

Щасливе
28.04.2024  14:00

На Рівненщині відбулися захоплюючі спортивні змагання – Чемпіонат України серед юніорів з тхеквондо (ВТФ) та 17 відкритий турнір “Західний п’єдестал” з тхеквондо (ВТФ). За участю понад 600 спортсменів із 19 регіонів України, ці заходи стали справжньою спортивною подією року.

БК “Рівне” отримав срібло у Суперлізі

Для багатьох учасників це були перші змагання та спортивний досвід. Навіть наймолодшим спортсменам, яким було всього 6 років, вдалося відчути атмосферу змагань та позмагатися за перемогу. Комплекти нагород розігрувались в різних вікових та вагових категоріях, надаючи кожному учаснику можливість продемонструвати свою майстерність та витримку.

У результаті поєдинків визначили переможців та призерів командного заліку. І команда Київської області, II команда міста Києва та III команда Рівненської області стали гордістю своїх регіонів. Остання команда, яка складалася з представників Рівненської міської територіальної громади, була підготовлена тренерами Русланом Глегою, Денисом Бордюгом, Ольгою Серпіловою, Ігорем Федасом, Максимом Фесюком, Сергієм Бураком та Мирославою Лисич.

Вітаємо всіх спортсменів з успішним виступом та здобуттям нового спортивного досвіду! Бажаємо їм подальших перемог та успіхів у майбутніх змаганнях!