З Божою допомогою місія Христос є відповідь розпочала табір для вимушених переселенців в Карпатах. Більше 50 людей приїхали в Яремче, щоб відпочити та морально реабілітуватись від війни. З нами біженці з Сєвєродонецька, Лисичанська, Харкова, Константинівки, Запорізької області. А також є рівняни. Більшість з них в Карпатах вперше.
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2022/07/290778961_3229462270656977_472766329941713015_n-720x540.jpg)
– Ми благополучно доїхали, розселились, провели зібрання, познайомились. На загальному заході молились за Україну, згадували Кременчуг… Сумно… Боже, помилуй.
Протягом тижня хочемо послужити цим людям. Буду щиро вдячний всім, хто згадає нас в молитві, – говорить пастор церкви Христос є відповідь Тарас Сень.
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2022/07/290782405_3229462197323651_3267484819453200202_n-720x540.jpg)