Рівняни здобули бронзу жіночої Суперліги

Щасливе

Завершився сезон жіночої Суперліги. Команда Баскетбольний клуб “Рівне” вибороли перемогу в матчі за третє місце жіночої Суперліги, здолавши одеський Інтерхім — 71:64.

Вітаємо дівчат та тренерів із здобутою БРОНЗОЮ жіночої Суперліги!

Безкоштовні послуги в Рівному від ГО «Дівчата»

, , , , Переглядів: 323

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *