Рівнянин отримав медаль від Президента України

Щасливе

Депутат Рівненської міської ради Олександр Курсик з перших днів на війні. З нагоди Дня Збройних сил України Олександра нагородили медаллю від Президента України.

Велика честь стояти плечем до плеча з справжніми патріотами Українського народу!!!!

Тут і зараз!

Усіх з Святом!

Лише Перемога!

Слава ЗСУ!

Служу Українському народові!

, , , , , Переглядів: 602

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *