Рівнянин пропонує перекрити рух центром міста

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
29.01.2020  10:23

Рівнянин пропонує перекрити рух центром міста

Рівнянин Сергій Клименко зареєстрував нову петицію на сайті Рівнеради. У ній він просить владу міста перекрити рух центром міста. Мова йде про обмеження проїзду з 07:00 по 22:00 центром міста для усіх авто, окрім громадського тарнспорту.

ПІДТРИМАТИ ПЕТИЦІЮ

Останнім часом, потрібно витратити багато часу, щоб доїхати до місця призначення, а особливо через центр міста. Починаючи від зупинки “Пивзавод” до  зупинки “Театральна площа” , починаються дуже великі затори , якщо з зупинки “РУМ” до зупинки “Пивзавод” людина витрачає для проїзду міським транспортом 5 – 7 хвилин, то від зупинки “Пивзавод” до зупинки “Театральна площа” транспортний засіб проїжджає за 15 – 20 хвилин, особливо в час “пік”.

Тому пропоную обмежити проїзд з 07:00 по 22:00 центром міста. Завдяки цьому спеціалізований транспорт такий як : швидка медична допомога, пожежна служба , патрульна поліція, зможуть надати швидку, своєчасну  та кваліфіковану допомогу, а звичайним людям буде краще користуватися послугами транспортного засобу, також це зменшить аварійність в нашому місті.

ПІДТРИМАТИ ПЕТИЦІЮ

, , , , переглядів: 481


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *