Рівнянин розпочав флешмоб #я_проти_геловіну

23.10.2019

Рівнянин розпочав флешмоб #я_проти_геловіну

Депутат Рівнеради Олександр Чубай започаткував у соціальній мережі фейсбук новий флешмоб – #я_проти_геловіну

Він переконаний, що це не ті традиції, які повинні переймати українці. Особливо, якщо це стосується смерті, пропаганди насилля. Натомість Олександр Чубай закликає більше вникнути в історію дійсно українських свят.

Ось як він пояснив свою позицію

 • Кому насправді потрібні традиції кельтських язичників?Життя чи смерть нашим дітям?

  З інтенсивним курсом на європеїзацію України до нас проникають і своєрідні традиції заплутаного відзначення Геловіну. Найбільша у світі капіталістична держава США має інтенсивний розвиток маркетингу, тому не дивно, що запозичивши від емігрантів різних країн їх звичаї, виокремила одне з найбільш «продаваємих» свят. Тут вам і все начиння з ферм, і солодощі, і різноманітні маскаради – у фінансовому виграші більшість маркетів. А чого вартує масштабність проведення та залучення як дорослих, так і дітей. А це збільшення прибутку в рази! Ще й в календарику свято Геловін гарно вписалося у комерційні «канікули» між закупами до навчального року та Різдвом.

  А що ж насправді несе ідея традицій? Уже навіть Стара Європа забула замлеробське походження свята кельтських язичників і перетворили його на містифіковані дійства. Де отримали визнання та шану усі учасники потойбічно-містичного світу. І тепер стає нормою для дітей та молоді відтворення найстрашніших деталей вибраних героїв усякої нечисті: вампірів, вбивць, привидів та смерті. Чому приміряти на себе образи, а отже визнавати, що усе те потойбіччя повинно мати місце у нашому житті ще й із забарвленням святковості?
  Чи цього ми прагнемо для наших діток?

  Адже українська нація з діда-прадіда мала особливі свята: Різдво, Пасха, Трійця, тощо!

  То чому ми так масштабно запозичуємо те, що толерантним та християнським українцям не є властивим?
  Теж лише заради комерції та модної крутизни?
  Чому не спробувати ті дні замінити чимось справді світлим та веселим?

  Сама природа підказує нам на те, що варто насолоджуватися гарними теплими жовтневими днями, а «осінні» шкільні канікули наситити родинним спілкуванням, чи можливо здійснити сімейний відпочинок на природі.

  У Рівному в найбільш людяних місцях розвішуються дивні банери із закликом до святкування, де зображено дівчину-героїню маскараду з перерізаним зап’ястям.

  Чи таких реалій ви бажаєте власним дітям? «Цукерки, або смерть?» – що ви оберете?

  Пригадується жахлива історія «синього кита». Коли дітям нав’язували думки через соцмережі що їм краще загинути чим жити!

  Я категорично проти таких форм залученості для дітей міста Рівного

  Пропоную FB-флешмоб #я_проти_геловіну та висловити у ньому власне ставлення до його впливу на нашу молодь

  Пропоную Рівненській міській раді прийняти рішення де обмежити проникнення даної події в життя мешканців і дітей міста Рівне!

  А яка ваша думка щодо такого святкування у Рівному? ЧИ підтримуєте флешмоб депутата?

, , , переглядів: 851


Кількість коментарів: 3
 1. Я проти святкування.

 2. Шагоферов Сергей 25.10.2019 at 13:01 Відповіcти

  В любом празднике есть отрицательные стороны. Например, Пасха. Перед праздничным столом люди постятся, а потом так наедаются, что попадают в больницу. Лучше не праздник отменять, а отвратительную визуализацию. Хэллоуин – это не только ходячие трупы. Это сладости, красивая тыква, карнавальные костюмы… Для меня Хэллоуин – только вырезание гримасы из тыквы.

 3. Солідариний з флешмобом та аргументами Олександра!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *