Рівнянин став другим у Словаччині

Щасливе

Вчора у словацькому місті Жарновіце на змаганнях за Кубок МАСЕС наш рівненський чемпіон Marko Levishyn ще раз доказав свій високий спортивний клас і посів друге місце поступившись лише поляку Роберту Хмілю.

Загалом участь у змаганнях взяли близько двох десятків гонщиків зі Словенії, Чехії, Болгарії, Румунії, Польщі, Словаччини та України. Тому таке високе місце нашого Марка дає усі підстави вірити у подальші його перемоги на міжнародних змагання цьогорічного сезону.

Повідомив на своїй сторінці у фейсбуці Олексій Муляренко.

, , , , Переглядів: 824

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *