Рівнянин закликає підписати петицію на підтримку воїна

Щасливе
16.06.2024  16:55

Вадим Приходько звернувся до громадськості з емоційним закликом підписати петицію, спрямовану на підтримку захисників України. На своїй сторінці у Facebook він опублікував серію фото, які відображають важку долю одного з воїнів, який два роки захищав країну.

Перше фото показує воїна, який мужньо боровся за незалежність України. Друге фото демонструє його стан після 10 діб в окопі – змученого та виснаженого захисника, який продовжував виконувати свій обов’язок попри всі труднощі. Третє фото зображує його вдову біля могили, яка залишилася без коханого чоловіка через його самовідданість і відданість Батьківщині.

 

Вадим Приходько наголошує на важливості підписання петиції та закликає всіх віддати дві хвилини свого часу на підтримку ініціативи. Він підкреслює, що кожен підпис має значення і може допомогти привернути увагу до проблеми та сприяти вирішенню питань, що стосуються захисників України та їхніх родин.

Петиція доступна за [цим посиланням]. Кожен бажаючий може долучитися до ініціативи, підписавши документ онлайн. Це проста і швидка процедура, яка може мати великий вплив на подальшу долю захисників.

Ціни на цигарки значно зростуть

Не залишайтесь осторонь, віддайте дві хвилини і підпишіть петицію. Кожен підпис – це крок до справедливості та підтримки наших героїв.

переглядів: 89


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *