Працівники сектору протидії домашньому насильству Рівненського РУП саме поверталися 18 січня близько другої ночі після опрацювання виклику на вулиці Кулика й Гудачека, як їх біля багатоповерхівки із небезпечною знахідкою перестрів 28-річний рівнянин.
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2024/01/420169650_698582482446601_8903331148041661062_n.jpg)
Він розповів: найшов її у дворі, втім, коли це сталося та чому не викликав відповідні служби, пояснити не зміг.
На місце події одразу прибула слідчо-оперативна група та вибухотехніки, які за результатами попереднього огляду з’ясували, що це ручна граната Ф-1 та привели її у безпечний стан.
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2024/01/420196651_698582479113268_3411978119217720788_n.jpg)
Крім того, за результатами освідування в медзакладі чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння.
Слідчі Рівненського РУП за фактом незаконного зберігання боєприпасів відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 263 КК України.
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2024/01/420367727_698582495779933_2672142487926659094_n.jpg)
У рамках досудового розслідування вилучене скеровано для проведення експертизи, а також встановлюється походження гранати та інші особи, причетні до злочину.
За повідомленням з Поліції Рівненської області.