Роботодавцям, у яких працюють учасники АТО, компенсуватимуть єдиний соціальний внесок

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
17.03.2017  16:17

Роботодавцям, у яких працюють учасники АТО, компенсуватимуть єдиний соціальний внесок

Кабмін включив учасників АТО до категорії громадян, за працевлаштування яких для роботодавців передбачено право на компенсацію право на компенсацію витрат у розмірі єдиного соціального внеску.

Таку компенсацію роботодавець зможе отримати протягом одного року за умови працевлаштування учасника АТО на нове робоче місце не менше ніж на два роки. Грошова компенсація не виплачуватиметься у разі, коли роботодавець має заборгованість із сплати єдиного внеску та/або страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування або визнаний у встановленому порядку банкрутом або стосовно нього порушено справу про банкрутство.

Для отримання компенсації роботодавець, який працевлаштував учасника АТО на нове робоче місце, має подати протягом двох місяців з дня працевлаштування центру зайнятості заяву довільної форми.

Якщо працівника, що служив у зоні АТО звільнять з ініціативи роботодавця або за згодою сторін до закінчення дворічного строку з дня працевлаштування, то сума виплачених коштів повертається в повному обсязі до бюджету.

АТО

 

, , переглядів: 1 047

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *