“Роботи вистачає 24/7”, – керівник робіт з ліквідації надзвичайної ситуації у Рівному

Щасливе
09.04.2020  10:40

Рівне разом з іншими українськими містами живе в карантинних умовах. У місті відбуваються засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Рівного, яка приймає важливі для міста питання. Так, було виділено кошти з резервного фонду на подолання пандемії коронавірусу. Далі депутати міської ради також підтримали рішення про виділення коштів на боротьбу з пандемією. Зараз у бюджеті грошей достатньо, проте зараз більш гостро стоїть питання про те, де купити апарати ШВЛ та захисні засоби.

У місті призначено керівника робіт з ліквідації надзвичайної ситуації у Рівному. Ним став заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН. Саме він під час онлайн марафону розповів про те, як живе місто у карантинних умовах:

“Зараз владою міста виконується непроста робота. У рівнян є різне ставлення до посилених карантинних заходів, проте це єдиний вихід, щоб зменшити пікове навантаження на лікарні. Роботи вистачає 24/7. Це і координація багатьох процесів, комунікація та прийнятття важливих для життя міста рішень.

Значну увагу у місті ми приділяємо дезінфекції доріг, зупинок, церков, під’їздів. Добре, що Рівне встигло закупити неодхідні дезінфікуючі засоби і зараз у нас їх є вдосталь.

Також у місті вже напрацьовано механізм проведення поховань хворих на коронавірус. Так як, на жаль, у Рівному вже є перша смерть від цієї хвороби, то хочу відзначити, що спецкомбінат дуже злагоджено провів усю роботу. Рідні померлої телефонували і дякували за те, яка робота була проведена”.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ЖИТТЯ РІВНОГО В УМОВАХ КАРАНТИНУ – МОЖНА НА ВІДЕО:

Rivne Online Forum. Covid-19: Життя в умовах карантину

Пандемія COVID-19 атакувала і нашу країну. Це не привід для паніки, але й не причина для легковажності.Представники громадськості разом з журналістами ініціювали RIVNE ONLINE FORUM «COVID 19: Життя в умовах карантину» Доступне спілкування з очільниками міста і області, а також фахівцями різних сфер (в умовах карантину). У всіх, хто приєднається, буде нагода отримати зворотній зв’язок (одержати відповідь на своє питання або додаткову інформацію).Говоримо про:- COVID-19: міфи та реальність. Як не стати жертвами епідемії та дезінформації.- Маски власноруч (схеми та матеріали для їх виготовлення вдома, якщо немає можливості придбати).- Години роботи та адреси аптек міста Рівне і області.- Консультації фахівця з приводу механізмів отримання пільг підприємцям.- Функціонування громадського пасажирського транспорту у місті Рівне та регіоні.- Служби доставки продуктів, а також магазин, котрі надають такіпослуги.- Допомога волонтерів і як до неї можна долучитись або отримати- Торгівля (які магазини працюють, режим та умови роботи).- Адміністративний протокол за порушення правил карантину: вигадка чи дійсність?- Навчання оnline – доступні і корисні освітні інтернет-ресурси.- Церковні служби оnline на період карантину.Спілкуємося вживу:18:00 – 18:20 – Віталій Герман (поточний стан ситуації по області, дії міста)18:29 – 18:40 – Роман Сафонов (статистика, стан, поради лікаря)18:40 – 19:00 – Ігор Тимошенко (поточний стан ситуації по області, дії міста).19:00 – 19:20 – Олена Хотенко (аналіз змін законодавста, поради бізнесу).19:20 – 19:40 – Олена Хмельник (координаційна робота волонтерів)19:40 – 20:00 – Віталій Гаврилюк (психологічна підтримка, поради).20:00 – 20:20 – Олександр Третяк (рада християнських церков).20:20 – 20:40 – Тетяна Бідюк (адвокат).За підтримки Рівненської ОДАСкоротимо карантинний марафон разом, дотримуючись порад фахівців. Тож бажаємо 36 і 6 кожному.

Опубліковано Майстерня Міста Рівне Вівторок, 7 квітня 2020 р.

 

, , , переглядів: 1 003


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *