Роман КУРИС – той, хто творить нове Рівне

Щасливе
08.01.2020  13:31

Роман КУРИС – той, хто творить нове Рівне

За кожним великим, потужним проектом завжди стоїть той, хто є не просто автором ідеї, власником чи директором, а той, хто надихає, дає поштовх до подальшого розвитку, постановки амбітних цілей та їх беззаперечної реалізації. Без перебільшення унікальними можна вважати людей, які поєднали у собі всі ці якості. І саме такого професіонала, мудрого чоловіка, успішного керівника ми обрали героєм підсумкового випуску журналу «РІВНЯНИ – 2019». Ним став власник житлового комплексу «На Щасливому» Роман КУРИС.

У відвертій розмові з паном Романом ми говорили про важливість не відступати від своїх мрій та планів, про людські цінності та переконання і, звісно ж, його успішне дітище – ЖК «На Щасливому».

————————————————————————————————————–

Не приховуватиму, що підготовка до цього інтерв’ю була цікавою і тривалою: вивчення біографії, публікацій в інтернеті та постів у соціальних мережах. У голові вже малювалася картинка того, з ким буду говорити наживо з дня на день. Перелік питань, внутрішнє хвилювання, і ось він переді мною – герой обкладинки нового випуску журналу «РІВНЯНИ».

Абсолютно простий, відкритий, «безпонтовий» пан Роман відкинув усі мої хвилювання та напрацьовані заготовки питань. Відверта розмова – чесні відповіді.

Недарма ж Роман Сергійович про себе каже, що він звичайний хлопець з міста Дубно, але я точно знаю: прості хлопці таких масштабних проектів не реалізовують. Однак про все по порядку…

————————————————————————————————————–

Роман Курис родом з міста Дубна, там навчався спочатку у школі №6, а потім у гімназії №2. Після школи вступив до Національного університету водного господарства та природокористування, але через бажання працювати й заробляти власні кошти так і не завершив навчання. Потім здобував фах юриста в Академії внутрішніх справ, зараз пишається тим, що цього року отримає вищу освіту в Національному університеті «Острозька академія».

Першими роботами пана Романа стало виготовлення бруківки, парканів, металопластикових вікон. Був навіть такий етап, коли пан Роман відкрив свій цех з виробництва металопластикових вікон. Потім займався ремонтними роботами.

Йшов час, і в один момент у голові нашого героя зародилася ідея – спорудити на полі житловий будинок. Тоді не йшлося про щось масштабне і не було думок про те, що це переросте в реальне місто у місті. Була одна ділянка та інвестор, який щиро повірив у цей проект та в Романа Сергійовича.

– Це був дуже великий ризик, адже, щоб вкласти кошти в земельну ділянку, я навіть продав квартиру. Пощастило, що інвестор в мене повірив і навіть після першого будинку, який вийшов збитковим, він продовжував вірити й будувати, – згадує Роман КУРИС. – Спорудили другий, а потім вже третій будинок, який нарешті вийшов «на нуль». І вже після цього до мене підтягнулося багато інших інвесторів, які повірили у мою ідею і цей проект.

У той час Роману Курису доводилося щоденно з ранку до вечора перебувати на будівельному майданчику. Йому щастило з проектантами та виконавцями робіт, які працювали на совість та виконували всі роботи якісно.

Так, крок за кроком, ЖК «На Щасливому» почав розбудовуватися, і вже після десятого будинку в голові Романа Сергійовича почала вимальовуватися цілісна картинка всього, що має уособлювати цей житловий комплекс. І це не просто квадратні метри, а простір для життя: розваги, комунікації, дороги, комфорт для дітей – дитсадок, дитячі майданчики та парк. І зараз ми дійсно бачимо, що ці мрії здійснюються.

– На території нашого житлового комплексу є маса дитячих та спортивних майданчиків, власний парк на три гектари з фруктовим садом, для мешканців створено власне ОСББ, працює найбільша у Західній Україні фотостудія, є 20 альтанок з мангалами для барбекю, функціонує перший у Рівному приватний садочок «Babyland», є футбольне, баскетбольне та волейбольне поля з тенісними кортами, два гаражні комплекси з боксами, необхідна кількість паркомісць для авто, власний сучасний фітнес-клуб та низка різноманітних магазинів і закладів для відпочинку, – розповідає власник ЖК «На Щасливому». Саме у нас вперше з’явився фонтан на території ЖК, і зараз їх є два. Усі будинки облаштовані власною надсучасною надійною комплексною системою відеоспостереження з можливістю віддаленого контролю. Тож наш слоган «Щасливо жити «На Щасливому» – це не просто слова, це щоденна праця цілої команди людей. На території ЖК вже розпочалося будівництво великого торгово-розважального центру. Також плануємо запустити до мікрорайону маршрутний транспорт. Попереду у нас ще багато цікавого!

Водночас пан Роман зауважує, що на ринку нерухомості Рівного в гонитві за здешевленням квадратного метра житла забудовники нехтують вимогами до будівництва, абсолютно забувають про комфорт та безпеку майбутніх мешканців. І з іншого боку, міська влада не сприяє розвитку якісного будівництва у нашому місті. У цьому випадку найкраща допомога від чиновників – не заважати і не ставити «палки в колеса».

Але це жодним чином не зупиняє Романа Куриса в амбітних планах та їх втіленні. На його прикладі бачимо, що творчі, натхненні, успішні люди притягують до себе таких же професіоналів. У колективі ЖК «На Щасливому» працюють ті, хто вірить у цей проект, живуть цим і дійсно люблять свою роботу.

– Я ціную в людях порядність, доброзичливість, щирість, людяність, старанність… Мені приємно, що в моєму житті поряд крокують такі люди, – ділиться Роман КУРИС. – Звісно, були й такі, кого важко назвати людьми, але вони вчать нас цінувати тих добрих і дійсно «своїх».

А своїм головним життєвим досягненням Роман Курис без перебільшення вважає щасливу родину і народження трьох чарівних хлопчиків, які є беззаперечним стимулом розвитку та джерелом натхнення!

Чимало зроблено, а ще як багато всього у планах цього амбітного чоловіка. І як ви думаєте, йому це вдасться? А поки ви думаєте – ми впевнені! Адже він той, хто змінює обличчя Рівного, створює прототип того, яким сучасним, прогресивним воно може і повинно бути. І в нього точно вийде. Бо він – Роман КУРИС!

 

Розмовляла Ольга ЛІРНИК.

, , , переглядів: 2 003

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

МайстерСтом