Російські атаки на енергосистему: чому вони збільшились із приходом тепла

Щасливе
05.05.2024  15:00

Міністр енергетики відзначив дві ключові причини, які спонукали Росію до поновлення масованих атак з приходом тепла. За останні два тижні, збитки для енергосистеми України перевищили понад 1 мільярд доларів, зокрема, серйозно постраждали теплова та гідрогенерація, а також підстанції передачі електроенергії. Чому ж росіяни обрали саме цей момент для атак?

Перша причина – економічна. За останній рік в Україні стабільно зросла поставка електроенергії, що може призвести до збільшення конкуренції на ринку. Російські інтереси в цьому сегменті можуть бути під загрозою, тому намагаються залякати українських партнерів через атаки на енергетичну інфраструктуру.

Друга причина – політична. Спроби спровокувати хаос та хаотичність у Швейцарії, де проводиться саміт миру, свідчать про наміри збурити міжнародну спільноту та викликати напруження у відносинах між країнами.

У Рівному невідомий привʼязав пса до паркану

Незважаючи на це, блекаутів поки не відбулося, завдяки використанню відновлювальних джерел енергії, що допомагає балансувати енергосистему. Однак, ці атаки вимагають ретельного аналізу та відповідальних заходів, щоб забезпечити стабільність та безпеку енергопостачання.

переглядів: 67


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *