Розчаровані місцевим туризмом: відгуки про український курорт

Щасливе
17.07.2017  14:48

Літо у розпалі. Відпустки, тури вихідного дня, пікніки-шашлики – найпопулярніші теми для розмов та пліток. Хтось вже повернувся з відпочинку, хтось лише збирається поніжитись на золотих пісках біля моря, тому так цікаво, а що ж чекає на українських морських курортах на відпочивальників. Які ціни, чи умови хороші, чи пляжі чисті, нині це надважливо, адже не хотілося б зіпсувати дорогоцінну відпустку.

Коблево – популярний та багатий на розваги курорт у Миколаївській області. Пляжі з одного боку виходять до відкритого берега Чорного моря, з іншого – розташовані впритул до лиману, відомого своїми лікувальними грязями. Також це селище оточене сосновими лісами, що наповнюють повітря запахом хвої. Якщо дивитися від моря, то ліворуч буде “молдавська” зона – саме тут основне скупчення нічних клубів та дискотек, а в пляжний сезон вона заселена молоддю і студентами. Піщані пляжі цього курорту з сіруватого піску і дрібної черепашникової крихти. Вони розтягнулися вздовж моря на шість кілометрів. Спуск у воду пологий, без ям і урвищ, тому тут комфортно відпочивати з маленькими дітьми.

Переваги сімейного відпочинку на цьому курорті перевірила Олена Бережна, поїхавши з дитиною на вихідні до моря. Жінка була неприємно вражена умовами відпочинку на узбережжі цього курорту. У коментарях до допису на сторінці, пані Олени, чимало негативних відгуків про неналежний стан берегової зони і на інших морських курортах України. Хоча остаточного висновку про чистоту морських пляжів, прибережних зон, моря важко дійти, адже у різну пору літа, в різних точках відпочинкових зон стан комфорту та чистоти різниться.

, , , , , , переглядів: 3 111


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *