Samsung і Apple втрачають позиції перед китайськими смартфонами

квиток на автобус
Щасливе
26.05.2017  21:22

Згідно зі звітом досліджень компанії Gartner, китайські смартфони поступово відвойовують ринок у виробників Samsung і Apple. Про це повідомляє сайт androidinsider.ru.

За даними досліджень аналітичної компанії Gartner, частка китайських смартфонів на світовому ринку виросла на 1-3%. А ось показники продажів Samsung і Apple на такий же відсоток впали. Зараз лідерами серед китайських виробників мобільних пристроїв є Huawei, Oppo і Vivo.

Директор з досліджень компанії Gartner Аншул Гупта зазначив, що незважаючи на високий рівень продажів у Apple і Samsung, від загальносвітового зростання ринку у виграші залишаються китайські компанії. Вони навіть в умовах тривалої кризи відчувають себе впевнено.

Експерти пояснюють такий стан речей тим, що зараз споживачі розібралися в різниці між відомими брендами з Китаю і купують їх смартфони частіше, ніж будь-коли. Попит на мобільні телефони від китайських виробників викликаний також відносно доступними цінами і цілком непоганою якістю пристроїв.

Результат пошуку зображень за запитом "китайські смартфони"

За словами Аншула Гупти, пояснити попит на китайські смартфони можна і агресивним маркетингом, а також великим асортиментом пристроїв, що подобається споживачам.

Експерти Gartner наголошують, що не дивлячись на рекордну кількість попередніх замовлень на Galaxy S8, Samsung не зазнала належного підйому. На думку Аншул Гупти це частково стосується і Apple, адже покупці напередодні виходу iPhone 8, стали рідше купувати смартфони актуального покоління.

, , , , , , , переглядів: 1 083


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *