Сергій Радчук: Герой, який віддав життя за Україну

Щасливе
10.06.2024  16:00

6 червня 2024 року Україна втратила ще одного свого сина – Сергія Миколайовича Радчука, 37-річного стрільця-помічника гранатометника механізованого відділення, який загинув, виконуючи бойове завдання біля населеного пункту Новоданилівка в Запорізькій області.

Сергій народився у Вараші і закінчив місцевий ліцей №3. Пізніше він здобув спеціальність «Машиніст крана, водій» у Маневицькому ВПУ №28. 18 серпня 2023 року він вирішив призвати себе до військової служби та підписав контракт із 104-тою окремою бригадою територіальної оборони.

Сергій був не лише військовим, але й справжнім патріотом. Він віддавався служінню своїй країні з усією відданістю та мужністю. Він став прикладом для інших своєю відвагою та самовідданістю.

Важко уявити скільки болю та скорботи залишив його відхід серед рідних, друзів, побратимів та усієї Української громади.

Герой повертається додому після двох років

Щирі співчуття родині, батькам, рідним, друзям та побратимам нашого Героя. Дату та час прощання з Сергієм Миколайовичем повідомлять пізніше. Вічна пам’ять та слава Герою!

переглядів: 48


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *