Сезон відпусток-2018: в касах ПриватБанку зріс попит на авіаквитки

Щасливе
19.09.2018  12:30

   Рівняни активно подорожували у сезон літніх відпусток. Про це свідчить статистика: тільки залізничних квитків у ПриватБанку придбали близько 36 тисяч.

   Завершився сезон літнього відпочинку. Школярі і студенти пішли на навчання, дорослі – на роботу. І всі ще довго будуть ділитися враженнями від відпусток. А статистика продажу квитків свідчить, що вражень у рівнян – чимало.

   Так, упродовж травня-серпня жителі області придбали у каналах ПриватБанку 35 731 залізничних квитків. Для порівняння: протягом цілого минулого року рівняни придбали у ПриватБанку 70 тисяч залізничних квитків.

    Окрім того, з травня по серпень рівняни купили 1022 проїздних документа на автобусні маршрути.

    Відмічається значне зростання продажів у ПриватБанку авіаквитків. За чотири місяці відпусткового сезону через канали банку рівняни придбали 484 квитка на літак. Довіра клієнтів покликана досконалим та зручним механізмом придбання авіаквитків. Серед важливих переваг купівлі авіаквитків у ПриватБанку є купівля без додаткових комісії та сервісних зборів. Також відкриті різноманітні способи оплати – карткою, готівкою або частинами за допомогою сервісу «Миттєва розстрочка». Крім цього пропонуються унікальні додаткові послуги від ПриватБанку “Компенсація вартості рейсу” та “Гарантія повернення”.

    Нагадаємо, що проїздні документи можна придбати у терміналі самообслуговування ПриватБанку, через Інтернет-банк Приват24 , мобільний додаток Privat24 або на сайті bilet.pb.ua. Окрім того, квитки можна купити у будь-якому відділенні ПриватБанку на Рівненщині. Ви купуєте квиток, де Вам зручно та коли зручно!

, , , переглядів: 699Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *