Шанс жити: трирічна рівнянка потребує коштів на реабілітацію

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
24.03.2019  10:00

Шанс жити: трирічна рівнянка потребує коштів на реабілітацію

Трирічній Алісі з Рівного вкрай необхідна допомога. Дівчинка народилася на 27-му тижні вагітності з вагою 960 грамів за допомогою кесаревого розтину, який був вимушеним і необхідним у зв’язку з критичним станом мами.

Аліса провела в реанімації три з половиною місяці. Півтора місяці на штучній вентиляції легенів, годувалася через зонд. Діагнози слідували один за одним.

Наша дівчинка ще до року пережила дві операції. Після виписки з лікарні – регулярні реабілітації, безперервна лікувальна фізкультура. Неврологи, педіатри та нейрохірург – усі спеціалісти, до яких ми зверталися, рекомендують робити акцент на реабілітації, чим ми і займалися з моменту виписки. Завдяки наполегливості, попри усі діагнози, ми досягли певних результатів, але для того щоб досягти більшого, потрібно пройти лікування в Китаї. Там дуже сильна реабілітація, яка дає хороші результати. Один курс лікування для Аліси коштує 12063 $. Рекомендована кількість курсів на рік – 3. Для досягнення максимального результату рекомендується 6 курсів. Це – 72378$. Для нас це надто велика сума, щоб справитись самотужки.

Чим більше курсів лікування ми пройдемо, тим більше шансів матимемо на те, що Аліса зможе ходити і хоча б самообслуговуватися. Сьогоднішньою нашою ціллю є збір коштів на перший курс, тільки часу у нас не так багато, тому що чим старшою дитина стає, тим складніше з нею працювати, тим тяжче вона піддається корекції.

Аліса хороша позитивна дівчинка. Вона завжди прокидається у гарному настрої і в її очах сяє радість. Гадаю, що вона раділа би набагато більше, коли б могла самостійно ходити і не була б прикута до свого візочка, – розповідає мама дівчинки.

Усі деталі у групі “Алісин шанс” у Фейсбук:https://www.facebook.com/groups/406891286776821/.

Контакти мами Аліси – 096 55 99 025. Номер картки – 5168 7422 2858 7428 Бакалейко Альона Іванівна.

, , , переглядів: 480
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *