«Щасливі години» в Укрпошті: економ час та вартість доставки

Щасливе
03.08.2018  15:25

З 1 серпня Укрпошта запроваджує акцію «Щасливі години». Клієнти компанії матимуть можливість відправляти посилки на 10% дешевше в часовий проміжок з 19.00 до 21.00 у будні. Акція діє для послуг «Укрпошта Експрес» та «Укрпошта Smartbox» в комп’ютеризованих поштових відділеннях.

«Світ навколо постійно змінюється. Тому важливими умовами процвітання будь-якої компанії – є забезпечення умов для сталого та якісного розвитку відносин зі своїми клієнтами. Змінюється й Укрпошта! Адже, відповідальне ставлення до кожного клієнта – одна з ключових цінностей, яка слугує нам орієнтиром при побудові довгострокових відносин з клієнтами. Запроваджуючи акцію «Щасливі години», ми прагнемо до того, щоб кожен клієнт мав можливість обрати оптимальний для себе час обслуговування у наших відділеннях. Адже, відправляючи посилки після 19:00 години у будні, з’являється можливість не лише заощадити на відправці пересилань, а й зекономити свій час, оскільки після 19:00 черги у відділеннях Укрпошти в більшості випадків вже відсутні», – відзначила директор з розвитку мережі Укрпошти Валентина Дудко.

Вона також додала, що, наприклад, при оформленні відправлення Smartbox в «Щасливі години» вартість коробки для розміру S та L буде знижено до 29,7 грн та 40,5 грн відповідно, а для розміру коробки XS ціна зі знижкою буде 27 грн. При цьому послуга «Укрпошта-Smartbox» не має ніяких вагових обмежень.

«Додатково, ми ставимо собі за мету – оптимізувати клієнтські потоки у мережі поштових відділень, коли в першій половині дня спостерігається найбільший попит на фінансові послуги, а у другій – на поштово-логістичні. Тож, з кожним днем Укрпошта стає ще зручнішою для своїх клієнтів», – підкреслила Валентина Дудко.

Акція Щасливі години Укрпошта

Акція «Щасливі години» триватиме до 1 жовтня цього року. Перелік поштових відділень, де вона триватиме, доступний за посиланням.

Також, за додатковою інформацією можна звертатись до контакт центру: 0 800 300 545

 

, , , переглядів: 1 218


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *