“Ще вчора був – сьогодні нема”, – у Рівному стало на один незаконний кіоск менше

Щасливе
12.06.2018  09:13

Ще 11 червня у центрі Рівного на перехресті вулиць Чорновола – Лермонтова можна було побачити кіоск, який стояв відразу біля дороги, на тротуарі.

Зрозуміло, що жодних документів на те, щоб розмістити кіоск на цьому місці власник не мав. Тому за справу взявся заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН, який є головою комісії з питань звільнення території міста Рівного від незаконно встановлених тимчасових споруд. 

  • З власниками усіх незаконних кіосків та гаражів ми працюємо по напрацьованій схемі: спочатку просимо власника добровільно прибрати споруду, а у разі не виконання прохання – звільняємо територію від незаконно встановлених тимчасових споруд шляхом демонтажу, – пояснює Віталій ГЕРМАН. – Приємно, що найчастіше мені вдається знайти спільну мову з власниками. Так сталося і цього разу з кіоском на перехресті Чорновола – Лермонтова. Я тільки вчора поговорив з власником, а вже сьогодні до 7 ранку він його вже прибрав.

І справді, вранці від кіоску вже і сліду не було – це видно на фото:

  • Закон один для всіх! Усі незаконно встановлені гаражі та кісоки у Рівному будуть демонтовані. Це лише питання часу, – резюмував заступник мера Рівного.
, , , , , переглядів: 1 340


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *