Щиро і від усієї душі – Алєся Давидова презентувала новий кліп

Гринюк Перевезення
04.05.2018

Щиро і від усієї душі – Алєся Давидова презентувала новий кліп

Алєся Давидова родом з Рівного, а зараз проживає та працює у столиці. Відома українська співачка підкорює серця тисяч слухачів, які переймаються її творчістю, насолоджуються піснями, які проймають до глибини душі ширістю, відкритістю та відвертістю. 

Співачка нещодавно презентувала світу новий кліп “Сирота”, ми вирішили поспілкуватися з Алєсею, щоб дізнатися її секрет успіху, останню відеороботу та плани щодо концертної діяльності.

– Приємно бачити поряд з собою українську співачку, за плечима якої вже випущений альбом, декілька відеокліпів, які транслюються на музичних теле- та інтернет-каналах, а також ви активно концертуєте. Чому Алєся Давидова обрала саме такий життєвий шлях, чому ваше життя – це саме музика?

– Ви праві, що музика – це дійсно моє життя. Адже тільки так, в музиці, я можу бути абсолютно щирою, проявитися повно та відверто. Музика для мене – це не тимчасове явище, це невід’ємна частина мене. Скільки себе пам’ятаю, стільки я – музика.

– Наскільки мені відомо, ви самі пишете тексти пісень? Це правда?

– Так, і в цьому мій кайф. Мої пісні – це мої історії, засновані на реальних подіях. Хтось розділяє радість чи біль з друзями, близькими, хтось виплескує в спортзалі, хтось – в алкоголі, я виговорююсь в своїх піснях, віршах…

– А який шлях проходять тексти до того, щоб перетворитися на пісні?

– Це дуже тонкий і інтимний процес. Коли вже є готовий текст і я розумію, що пора йому стати піснею, віддаю його Наталії Мельничук. Вона – композитор, яка тонко вловлює мої букви і відчуває їх своїми нотами. І якщо на початку я намагалась пояснити їй настрій, колір, тональність майбутньої пісні, то зараз я просто віддаю текст і знаю, що коли Наталі буде розказувати його через клавіші, я буду плакати. Також разом ми концертуємо, творимо…

– Для кого ваші пісні? Хто ваша аудиторія?

– Моя музика для тих, хто не боїться: не боїться любити, не боїться програти, не боїться плакати, літати, починати… Одним словом для тих, хто не боїться жити…

– Пісні для тих, хто не боїться… А чого боїться Давидова?

– Пустоти… порожніх очей, нещирих емоцій, слів і обіцянок…

– Остання ваша відеоробота – кліп “Сирота”, про що вона, де можна побачити?

– “Сирота” – це моя дуже особиста історія. І коли вона проходила всі етапи еволюції – одягалась в музику, аранжування, відеоісторію – я помітила, що вона ставала дуже близькою для тих, хто так чи інакше був причетний до її розвитку.
Я впевнена, що кожен знайде своє в цій історії. Там нема нічого видуманого і притягнутого. Це життя – іноді воно буває таким і кохання іноді болить. Тут не розкажеш все буквами, треба дивитися і відчувати. Відеокліп вже є на ютуб каналі Ello – ДИВИТИСЯ КЛІП. Пізніше він з’явиться і на музичних телеканалах.

– А де можна вас побачити і почути? Я маю на увазі концерти.

– 2018 рік почався активною концертною діяльністю по різних містах України. На офіційних сторінках в соціальних мережах завжди є концертний графік, афіші, фотозвіти виступів. Там завжди є свіжа інформація, тому читайте і до зустрічі на концертах.

– Як готуєтесь до виходу на сцену? Хвилюєтесь чи вже ні, адже досвід дається взнаки?

– Я боюсь щоразу перед виходом на сцену. Але боюсь мовчки, щоб ніхто цього не помітив, бо я маю задати настрій, колір, тональність на цілий концерт. Але через 2-3 пісні страх зникає і чим більше я кайфую, тим більше кайфує мій глядач. І коли це все зливається у спільні емоції, оце і є та віддача, за якою артист виходить на сцену, віддача за гори репетицій, взлетів і падінь.

– Нашим читачам було б цікаво дізнатися, яка вона – формула успіху від Давидової.

– Самовіддача і віра! Часто чую, як жаліються, типу нічого не виходить, не досягається мета. Якщо ти віддаєш себе, свій час, думки своїй справі і щодня для цього щось робиш, фідбек буде обов’язково, знайдуться сили, люди, які будуть дихати з тобою одним бажанням. Мене часто запитують: “А якщо ти не досягнеш бажаного результату, ти ж стільки тратиш часу, сил на це?”. На що я відповідаю: “Друзі, я знаю і бачу свою вершину, я йду до неї щодня і вірю, що дістануся завтра, а сьогодні я кайфую від самого процесу, від шляху. Вірте -це велика сила”.

– І наостанок- побажання для наших читачів – тим, хто теж на шляху власної реалізації, тим, хто слідкує за вашою кар’єрою.

– Не бійтеся запалювати зорі і вірте в себе!!

, , , , ,


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *