Що буде, якщо не оновити дані за 60 днів

Щасливе
19.05.2024  15:00
Якщо не оновити або вказати недостовірні дані, людину можуть притягнути до адміністративної відповідальності згідно зі статтею 210 та 210-1 КУпАП. Випишуть штраф від 17 до 59 тис.грн та все одно людина буде змушена оновити дані.
Як відбуватиметься притягнення до адмінвідповідальності:
● ТЦК та СП подасть заяву про розшук людини до Національної поліції.
● Порушників виявлять представники ТЦК та СП, поліцейські чи прикордонники під час перевірки документів особи.
● При виявленні порушника його можуть одразу доставити в ТЦК та СП або ж видати повістку про необхідність з’явитися до ТЦК та СП для оновлення даних.
● ТЦК та СП відкриває справу щодо притягнення до адмінвідповідальності й обов’язково повідомляє людину про це поштовим листом. Справу можуть відкрити через 3 місяці після встановлення правопорушення.
● Складається постанова про притягнення порушника до адмінвідповідальності. ТЦК та СП передає її на примусове виконання до органів державної виконавчої служби, яка зможе заблокувати банківські рахунки порушника. Виконавча служба виписує штраф: для громадян від 17 тисяч до 25,5 тисяч гривень, для посадових осіб від 34 тисяч до 59,5 тисяч гривень.
Також ТЦК та СП має право подати заяву до суду про обмеження керуванням транспортними засобами. Рішення суду підлягає негайному виконанню. Поліція вилучить посвідчення водія.
переглядів: 51


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *