Що буде, якщо в новорічну ніч порушити комендантську годину?

Щасливе
31.12.2022  13:20

Міські та обласні військові адміністрації не скасовували комендантську годину на Новий рік. Тому обмежень потрібно дотримуватися, попри святкові дні.

Про це розповів голова Національної поліції Ігор Клименко в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна».

«У будь-якому разі ми будемо працювати за звичною схемою: якщо люди порушують комендантську годину, вони мають бути свідомі того, що їх може зупинити патруль для перевірки особи», — зазначив він.

Тому, мовляв, завжди важливо мати з собою документи. Якщо їх не буде, то для встановлення особи громадянина можуть доправити до підрозділу поліції.

Клименко каже, що поліція має перевіряти документи, адже людина, яку зупинили, може перебувати в офіційному розшуку або бути ймовірно причетною до незаконної діяльності.

«Якщо громадянин надав свої документи, поліцейські перевірили і все гаразд, то, звісно, після попередження людину відпускають», — пояснив він.

Також за обґрунтованої потреби патрулі ще можуть провести поверхневий огляд громадян, автомобілів. Якщо в процесі перевірки виявиться, що особа підозрюється в незаконній діяльності, і є законні підстави, то її можуть і затримати.

«Якщо ви законослухняний громадянин/громадянка з документами і вирішили прогулятися в комендантську годину, то вас можуть перевірити та відпустити з попередженням. Якщо ж немає документів або є обґрунтовані сумніви щодо ваших намірів, то є ризик новорічну ніч провести в підрозділі поліції», — підсумував Клименко.

, , переглядів: 371


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *