Що рівнянам потрібно знати про будівельну амністію – 2018

квиток на автобус
Щасливе
24.09.2018  10:00
31 серпня 2018 року набрав чинності Наказ Мінрегіону 03.07.2018 року №158 «Про затвердження Порядку проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт».
Вказаний Порядок містить, зокрема, норму про погодження місця розташування об’єкта вимогам ДБН. Вказан норма не є новелою і була прописана в попередній будівельній «амністії» (прим. діяла з 26.05.2015 року по 31.12.2015 року та регулювалася Наказом Мінрегіону від 24.04.2015 року №79).
Крім того, така норма передбачена Порядком прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, затвердженим постановою КМУ № 461 від 13.04.11 року (додаток 5 до Порядку), що має вищу юридичну силу.
Згідно з листом Мінрегіону від 04.06.15 року №7/17-6340 вказана інформація (місця розташування об’єкта вимогах ДБН) не передбачає відповідності вимогам всіх ДБН, а стосується вимог відповідних ДБН в частині розміщення житлового будинку в межах ділянки землекористування відносно прилеглих земельних ділянок, будівель і споруд.
З метою забезпечення належної реалізації Порядку проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт, повідомляємо, що через Рівненський регіональний центр надання адміністративних послуг розпочато прийом документів щодо реєстрації декларації про готовність об’єкта до експлуатації.

Нові форми зазначених документів розміщені на офіційному веб-сайті Рівненського регіонального центру надання адміністративних послуг у місті Рівному: www.cnaprv.gov.ua

Крок за кроком будуємо безпечне, сучасне європейське сервісне місто орієнтоване на потреби громадян!
Рідне місто починається з тебе!

, , , , переглядів: 1 301


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *