Що рівнянам треба знати про виготовлення закордонного паспорта у ЦНАПі

Щасливе
14.03.2018  08:39

Що рівнянам треба знати про виготовлення закордонного паспорта у ЦНАПі

Сектор паспортних послуг Рівненського регіонального центру надання адміністративних послуг облаштовано шістьма автоматизованими робочими місцями, п’ять з яких здійснює безпосередній прийом документів на виготовлення паспорта громадянина України, паспорта громадянина України для виїзду за кордон та на одній здійснюється видача персоналізованих паспортних документів.

SONY DSC

В день сектором паспортних послуг Рівненського регіонального центру надання адміністративних послуг обслуговується орієнтовно 250-300 клієнтів, 150 з яких здійснюють подачу документів для виготовлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

З червня 2017 року сектором паспортних послуг надано понад 82 тисячі адміністративних послуг, з яких 22,5 тисяч поданих документів та 14 тисяч виданих готових результатів.

Попередня реєстрація в автоматизованій системі керування чергою здійснюється на 60 календарних днів.

Таким чином, здійснення сектором паспортних послуг Рівненського регіонального центру надання адміністративних послуг прийому документів для виготовлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон є обмеженим.

З огляду на наведене, переконливо просимо Вас ставитись з розумінням та повагою до адміністраторів Рівненського регіонального центру надання адміністративних послуг.

В свою чергу, повідомляємо Вам, що послуга з прийому документів для виготовлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон передана в конкурентне середовище.

Відтак, подачу документів для виготовлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон Ви можете здійснити в ДМС України в Рівненській області за адресою м. Рівне, вул. 16 липня 6.

Крок за кроком будуємо безпечне, сучасне європейське сервісне місто орієнтоване на потреби громадян!
Рідне місто починається з тебе!

, , , , переглядів: 2 014
Один коментар
  1. Скажіть будь ласка у чому заключається терміновий паспорт за який я повинна заплатити 810 грн але на прийом мені тільки у червні в той же час мій знайомий прийшов на наступний день до вас то йому назначили на наступний день уже фотографуватися то чому йому скоро буде і за таку ціну як мені але мені потрібно ждати тільки 2 місяці до реєстрації у чому тоді полягає що це терміновий?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *