Що рівнянам треба знати про повірку лічильників води

Щасливе
25.05.2023  12:00

Повірка лічильників для фізичних осіб (населення) та юридичних осіб може бути виконана у майстерні з повірки засобів вимірювальної техніки служби з обслуговування засобів вимірювальної техніки РОВКП ВКГ “Рівнеоблводоканал”, яка знаходиться за адресою: вул.І.Вишенського, 6, м. Рівне або зателефонувати за номером  64-37-30 або 64-26-41.

Детальніше про процедуру повірки лічильників можна переглянути тут http://vodarivne.com/1520931792_vstanovlennya_ta_povirka_lichilnikiv

УВАГА! Самостійно знімати пломбу на лічильнику заборонено. Це обов’язок менеджера зі збуту, або представника служби з обслуговування засобів вимірювальної техніки РОВКП ВКГ “Рівнеоблводоканал”.

Інформацію про терміни проведення повірки лічильника(ів) можна отримати, перейшовши на сторінку особовий рахунок https://my.vodarivne.com/login або в паперових рахунках.

У разі прострочення терміну(ів) повірки водолічильника(ів) нарахування плати за послуги холодного водопостачання і водовідведення і водовідведення гарячої води здійснюється за нормами водоспоживання.

Нагадуємо, якщо термін повірки Вашого водолічильника настав після 24 лютого 2022 року, просимо провести її до 1 серпня 2023 року. Це дасть змогу і далі проводити розрахунки за послуги холодного водопостачання відповідно до показників Ваших лічильників.

Окрім того, повірка лічильників для фізичних осіб (населення) та юридичних осіб може бути виконана іншою спеціалізованою організацією, що має ліцензію на право виконання таких робіт.

переглядів: 230Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *