Що рівнянам треба знати про реабілітацію дітей з інвалідністю

Щасливе
16.03.2024  14:00
Послуги реабілітації надаються безоплатно в межах граничної вартості реабілітаційних заходів для однієї дитини, та визначаються ступенем обмеження життєдіяльності і не можуть перевищувати:
-для дітей з І ІІ ступенем обмеження –16 000 грн.;
-для дітей з ІІІ ступенем обмеження – 25 000 грн.
Реабілітаційну установу, у якій дитина проходитиме реабілітацію, обирає один з батьків чи законний представник дитини з інвалідністю. З їх переліком можна ознайомитись на офіційних веб-сайтах Міністерства соціальної політики України та Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю.
У поточному році уже розпочато процес надання комплексних реабілітаційних послуг дітям з інвалідністю.
На зазначені цілі у 2024 році Рівненській міській територіальній громаді передбачено фінансування з державного бюджету в сумі 5 097 000 грн.
Отримати послуги реабілітації дитині з інвалідністю можуть усі бажаючі, які потребують таку реабілітацію, подавши до Департаменту письмову заяву з відповідним пакетом документів. Реєстрація заяв, а також визначення черговості надання реабілітаційних послуг проводиться в порядку надходження заяв.
На сьогодні на обліку в Департаменті для отримання реабілітаційних послуг перебуває 205 дітей з інвалідністю.
За більш детальною інформацією звертайтесь до Департаменту соціальної політики РМР ( м. Рівне, вул. Соборна, 12, каб.№8 ).  для довідок 067 117 06 94.
, , , переглядів: 70


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *