“Щоб було куди піти”, -рівнянка просить підтримати проект “Бульба-фест”

Щасливе
19.10.2017  12:00

На сайті Бюджету міських ініціатив розміщено 52 проекти, якими поділились жителі міста. Ініціативи стосуються актуальних проблем Рівного та корисних нововведень, які важливо було б впровадити. Починаючи з 17 жовтня і по 31 жовтня триває голосування за  заявлені проекти. Кожен рівнянин, який досягнув 16 років може проголосувати не більше, ніж за 3 великих та 3 малих проекти.

Для того щоб проголосувати за проект можна й онлайн. З детальною інструкцією по голосуванню можна ознайомитись за посиланням.

Один із проектів, які просять підтримати рівняни –  проведення Бульба-фесту:

  • Не раз чула від друзів та знайомих, що в місті немає куди сходити, відпочити і тд. Порівнювали з Луцьком, Житомиром, що стільки всього цікавого там відбувається, а в нас такоє. Хоча я одразу з ними не погоджувалася, бо реально в нас проходить безліч крутєйших заходів, просто інколи не халявних, як всі люблять. Так от, до чого веду. Друзі, Ви не порівнюйте, а краще сходіть в ЦНАП (або ж виконавчий комітет Рівненської міської ради) чи зробіть це онлайн і проголосуйте за унікальний проект Рівного, за “Бульба-фест”(в рубриці великі проекти під №73).А наступного року сім’єю, з друзями відпочинете там на святі(доречі вхід як завжди безкоштовний для всіх), бо ми його круто зробимо, повірте. А поки проголосуйте, не будьте байдужими, або ж потім щоб не ля-ля. Чуть шо я в тємі), – пише рівнянка Ольга ВАСЮХА.

, , , переглядів: 1 210


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *