“Щось у Рівному з мистецтвом не складається”, – містяни шоковані станом пам’ятника “Просвіті”

квиток на автобус
Щасливе
27.11.2017  09:01

14 жовтня у міському парку культури та відпочинку ім. Тараса Шевченка у Рівному відбулося урочисте відкриття та освячення пам’ятного знаку-фігури «Просвіті» — одній із найстаріших громадських організацій міста та України.

Цей пам’ятник з перших днів викликав жваве обговорення у містян. Одні критикували саму скульптуру, інші – були вражені її станом після буквально місяць часу.

Це просвіта. Цікаво, з кого ліпили.

Опубліковано Юрієм Ходаковським 26 листопад 2017 р.

“Схоже на пам’ятник жертвам холокосту”, – рівняни про пам’ятний знак “Просвіті”

Нині ж “Просвіта” знову в центрі скандального обговорення. Рівняни називають цей пам’ятник підтвердженням того, що у Рівному з мистецтвом не дуже складається. А також зауважують, що буквально за півтора місці монумент втратив свій вигляд.

Віктор Мисан Під дією зовнішніх чинників бідна Просвіта починає облазити, лущитися.

Юрій Ходаковський Я подумав спочатку, що у “Пам’ять про Голодомор”, а при розгляді ближче – Просвіта.

Віктор Мисан У мене було таке саме враження.

Zoya Khodakovska Яка просвіта – такий і пам’ятник. Які емоції він викликає – смуток, скорботу, ну що там ще? Можливо, співчуття? А хотілося б світлих і позитивних емоцій: натхнення, радість, віру в добро і світле майбутнє ( здається, це вже занадто?).

Zoya Khodakovska Я подивилась пильніше – то вона спляча ця ПРОСВІТА чи сліпенька? Цікаво – хто автор??? Нехайби він “просвітив” що саме ми повинні відчути, споглядаючи його творіння.
, , , , переглядів: 1 601


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *