Школярі з Рівненщини стали переможцями у першому етапі акції ПриватБанку і отримали шанс поїхати до LEGOLAND у Німеччину

квиток на автобус
Щасливе
16.01.2019  15:24

    ПриватБанк оголосив переможців першого етапу акції для дітей – “Вирушайте в подорож до LEGOLAND® у Німеччині”. Серед переможців –  вісім рівненських школярів.

  За умовами акції дітям потрібно мати Картку Юніора Mastercard, зареєструватись на сайті та розрахуватись безготівково карткою в магазинах на суму не менше 20 гривень. Акція триває з 1 грудня 2018 року до 28 лютого 2019 року. Щомісяця ПриватБанк і Mastercard розігрують 150 чашок, 150 сумок на пояс і 50 рюкзаків, а головним призом стане подорож до LEGOLAND® у Німеччину для всієї родини.  “Вітаємо юніорів-переможців першого етапу акції з Рівненщини, – каже керівник ЮніорБанку Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку Наталія Лукасюк. – Хто не встиг долучитись – ще є час. Зареєструватися та взяти участь в акції можна до 28 лютого. Діти, що отримують заохочувальні призи, також продовжують участь у розіграші головного призу акції – неймовірної подорожі до Legoland у Німеччині”.

   Чим більше розрахунків, тим більше шансів на перемогу і незабутню подорож до світу Lego! Мета акції – заохочення дітей вчитись і підвищувати свій рівень фінансової грамотності – планувати свій бюджет, вміти безпечно здійснювати банківські операції, знати, як заощаджувати і як накопичувати. Оформити Картку Юніора можна безкоштовно з дитиною або без неї в найближчому відділенні ПриватБанку.  ЮніорБанк – фінансова освітня програма ПриватБанку для школярів від 6 до 17 років, що стартувала в 2009 році в Україні. У 2012 році ЮніорБанк було визнано однією з найбільш корисних освітніх програм України в рамках міжнародної виставки «Освіта та кар’єра», яку щороку проводять Міністерство освіти та Національна академія педагогічних наук України. Більше цікавої інформації – в групі ЮніорБанк та на сайті https://juniorbank.com.ua/.

, , , переглядів: 695


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *