Школярів безкоштовно навчатимуть фінансової грамотності

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
08.10.2018  12:12

Школярів безкоштовно навчатимуть фінансової грамотності

    Вже традиційно у Рівному  відкривається унікальна дитяча Бізнес-Школа ЮніорБанку. Школярі розпочнуть опановувати основи підприємництва та фінансів, братимуть участь у ділових іграх та тренінгах, стажуватимуться в банку, а також користуватимуться банківськими послугами за допомогою “дитячої” пластикової карти Юніора.

    “Цього набору ми запрошуємо школярів 11-13 років. Родзинкою цьогорічного набору в Бізнес-Школу стане особлива програма фінансового розвитку та формування навичок прийняття виважених фінансових рішень, – розповідає керівник напрямку ЮніорБанку  Північно-Західного РУ ПриватБанку Наталія Лукасюк. – У Бізнес-Школі навчать правильно керувати своїми кишеньковими грошима, як вберегтись від щоденних спокус і накопичити кошти на омріяну покупку. Це та багато іншого діти можуть дізнатися під час 8 інтерактивних занять. Нагадую, що навчання безкоштовне”.

    Програма фінансової грамотності ЮніорБанк принципово відрізняється від звичних шкільних програм і курсів. Для наймолодших школярів розроблена ігрова програма навчання, а для старшокласників – можливість практичного вивчення економіки, бізнесу і фінансів для вибору майбутньої спеціальності. Унікальна пластикова карта Юніора, яка випускається за згодою і під контролем батьків, дає можливість користуватися “дорослими” можливостями і банківськими послугами.

Навчання БЕЗКОШТОВНЕ. Для участі необхідна лише Картка Юніора.

Адреса тренінгів: м. Рівне, вул. Грушевського, 42а.

Початок занять – у жовтні (кількість місць обмежена).

Запис і детальна інформація – у будь-якому відділенні ПриватБанку.

    Освітня програма ЮніорБанку стартувала з 2009 року в Україні. Сьогодні ЮніорБанк працює в Україні, об’єднуючи більше 500 000 школярів. У рамках проекту ПриватБанк не тільки надає можливість безкоштовного практичного навчання з фінансових послуг для дітей та підлітків, а й підтримує спортивний рух і програми здорового способу життя школярів. Щоб стати учасником програми, достатньо просто подати заявку на сайті www.juniorbank.ua.

, , , , переглядів: 783
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *