“Шляпки, занято”: як “бронюють” місця для торгівлі на Музейних гостинах-2018 (+ФОТО)

Щасливе
14.05.2018  12:43

Ажіотаж навколо Музейних гостин-2018 розпочинається з тротуару. Місця на традиційному ярмарку бронюють за тиждень до дійства. Вздовж алеї кованих скульптур, що перед краєзнавчим музеєм, завбачливі продавці крейдою або стрічками помічають місця для ярмаркування.

Нагадаємо, що Музейні гостини є кульмінацією Музейного марафону, який розпочався сьогодні, 14 травня. Традиційний ярмарок відбудеться 19 травня.

Кореспондент “ОГО” поцікавився хто ж визначає місця для торгівлі на традиційному ярмарку? 

Музей визначає місця для торгівлі лише на території, що належить музею. Ми розміщаємо на цій території кращих майстрів. Поза музеєм місця для ярмаркування ми не розподіляємо, – зазначив директор Рівненського обласного краєзнавчого музею Олександр БУЛИГА.

Щороку в Музейних гостинах бере участь більше сотні учасників. На “Лебединці” та Алеї кованих скульптур продавці, майстри розміщуються хаотично, де хто місце “забронює”. В день ярмарку ми ходимо та фіксуємо учасників, хтось реєструється сам, проте місця вибирають і помічають вже за два тижні до гостин, –  розтлумачила керівник робочої групи Музейних гостин Алла УКРАЇНЕЦЬ.

У міській раді впевнено зауважили, що місто абсолютно не має відношення до організації і, тим більше, до розподілу місць торгівлі, адже це проект Рівненського обласного краєзнавчого музею:

Я щиро здивована, вперше про таке чую. Ніколи в житті місто не мало відношення до організації Музейних гостин. Це захід обласного музею і відповідно все, що відбувається на їхній території це їхня справа, – зазначила заступник мера Рівного з гуманітарних питань Галина КУЛЬЧИНСЬКА.

Управління культури і туризму міста до Музейних гостин ніякого відношення не має. Це питання має регулювати організатор. Вся відповідальність лежить на організаторі Музейних гостин – обласному краєзнавчому музеї, – зазначив начальник управління культури і туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради Тарас МАКСИМЕНКО.

Очевидно, що на музейних гостинах торгувати може кожен, хто “помітить” територію крейдою, стрічкою… І хто не встиг, той запізнився.

, , , , , , переглядів: 3 825
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *