Скандал, секс і щирі почуття: “Чорний квадрат” відповів на “гарячі” питання рівнян

квиток на автобус
Щасливе
12.03.2018  11:46

Ці питання хоча б раз у житті роїлися у голові кожної дорослої людини. Актори зі столичного театру імпровізації розповіли  і показали те, про що всі мовчать, але так прагнуть озвучити, проговорити вголос:

– Про що варто домовлятися перед шлюбом? А якщо це загрожує скандалом?. І відповідь – так, скандал безперечно буде, але й примирення палке.
– Чи варто обговорювати інтимні звички один одного? Адже це може травмувати партнера … Відповідь – розмова про потаємне робить стосунки щирими, а людей ближчими.
– Що відбувається в голові дівчат після близькості? Які метаморфози поведінки не готові приймати чоловіки? Відповідь – про секс потрібно говорити, але не під час інтимної близькості.
– Чи варто запитувати: «Скільки у тебе було до мене?». Це запитання прозвучало у виставі.  І відповідь нареченої шокувала чоловіка, адже у дівчини було – 355 партнерів. Пікантна ситуація збурила увагу публіки. Синоніми, які підбирав наречений до цього числа яскраво відобразили його здивування – “це ж як маленьке село”, “мікрорайон в місті”, “4 маршрутки битком набиті, а в мене взагалі проїзний”!

І це лиш краплина з невимовно ефективного виступу, який зібрав аншлаг у МПК “Текстильник”.

, , , , , , , переглядів: 1 205


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *