У рівненському пологовому будинку цей травень став особливо насиченим та радісним. За цей місяць народилося неймовірне число – 266 дітей! З цієї загальної кількості 138 малюків виявилися чарівними хлопчиками, а 128 – миленькими дівчатками.
Але найбільш вражаючим стало те, що саме 22 травня народилося а ж 15 дітей, що стало новим рекордом за кількістю народжень за одну добу для рівненського пологового будинку. Цей день став надзвичайно радісним для багатьох сімей.
Нехай ці маленькі дітки ростуть здоровими та щасливими, а їхні батьки радіють кожному дню разом з ними!