Скільки рівнян отримали роботу від Служби зайнятості

Щасливе
12.04.2024  09:00

У період з січня по березень 2024 року велика кількість мешканців Рівненської області скористалася послугами служби зайнятості з метою отримання роботи. Згідно з офіційною статистикою, за допомогою Рівненської служби зайнятості було працевлаштовано 2,7 тисяч громадян, що становить значну частину від загальної кількості людей, які звернулися за допомогою в цьому періоді.

Зазначено, що з числа тих, хто отримав підтримку в працевлаштуванні, більше половини були безробітні громадяни, що свідчить про ефективність роботи служби зайнятості в управлінні проблемою безробіття в регіоні. Крім того, серед працевлаштованих виявлено тих, хто має додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, зокрема, людей з інвалідністю.

У ЦНАПі Рівного припинено надання деяких послуг

Набуло актуальності і залучення людей до громадських робіт та інших тимчасових занять, де взяли участь 94 особи. Безробітним було також надано 899 направлень для участі у суспільно корисних роботах.

За важливими даними, станом на 1 квітня 2024 року, 5,5 тисяч мешканців продовжували отримувати послуги служби зайнятості, що свідчить про необхідність подальшої роботи в цьому напрямку.

, , переглядів: 76


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *