Скільки рівняни сплатили до бюджету єдиного податку

Щасливе
11.07.2024  16:00
За шість місяців  2024 року суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів Рівненської області 717,1  млн грн єдиного податку. Порівняно з аналогічним періодом 2023 року надходження цього платежу зросли на 232,8 млн гривень. Про це повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Андрій Троцко.
Частка сплаченого податку приватними підприємцями від загальної суми надходжень єдиного податку становить 84 відсотки: за січень – червень поточного року вони сплатили 603,9 млн грн цього платежу. Відповідно юрособи – «спрощенці» перерахували до місцевих бюджетів 81,8 млн грн, а платники, які працюють у сільськогосподарському секторі (четверта група спрощеної системи оподаткування), сплатили 31,4  млн грн єдиного податку.
Андрій Троцко зауважив, що єдиний податок – один із важливих джерел наповнення місцевих скарбниць, до яких він зараховується у повному обсязі. Розуміючи важливість сплати податків, сумлінні представники малого та середнього бізнесу Рівненщини, які працюють на спрощеній системі оподаткування, щомісяця роблять свій фінансовий внесок у добробут територіальних громад.
, , , переглядів: 41


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *