Смерть у рівненській лікарні: розпочато досудове розслідування

Щасливе
28.06.2024  10:00

У Рівному слідчі розпочали досудове розслідування за фактом смерті 47-річного жителя Дубенщини у лікарні. З відповідною заявою до поліції звернулась дружина померлого — 46-річна мешканка села Башарівка, яка стверджує, що медики неналежно виконали свої професійні обов’язки.

Згідно з попередньою інформацією, чоловік 19 червня звернувся до одного з комунальних закладів обласного центру для обстеження. За словами дружини, медичний персонал не надав необхідної допомоги, що, на її думку, призвело до смерті чоловіка 24 червня.

Слідчі Рівненського районного управління поліції за цим фактом розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 140 Кримінального кодексу України, яка передбачає відповідальність за неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником.

У рамках провадження вирішується питання щодо вилучення медичної документації, а також проводяться інші необхідні слідчі дії для встановлення усіх обставин інциденту.

На даний момент слідство триває, і поліція обіцяє надати додаткову інформацію після отримання результатів експертизи та проведення всіх необхідних заходів.

Вечірня прогулянка на прадавньому човні в Рівному

переглядів: 76


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *