“Сморід і срач”, – рівняни обурені базарним безладом

Щасливе

Рівняни вже неодноразово скаржаться на стихійну торгівлю на продуктовому ринку міста. Проблема не тільки в тому, що товари продають тут прямо “з землі”, а і в тому, який безлад лишається після цієї стихійної торгівлі.

Рівнянка, яка зробила ці світлини каже, що така ситуація на ринку щодня. Тут не тільки купа сміття по всьому периметру, а часто й сморід від відходів, які не продалися.

Вечер, центр,базар и пардон срач!
Главное видать поторговать удачно!

, , Переглядів: 1 814

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *