Сьогодні день ІТ для Рівного

Щасливе
19.11.2018  19:56

Сьогодні день ІТ для Рівного

Сьогодні день ІТ для Рівного з розділу перемога міста. Саме інтелект має стати драйвером розвитку міста відповідаючи на виклики ХХІ століття. 19 листопада підписано меморандум співпраці міста Рівне та RIVNE IT CLUSTER.  Міський голова Володимир Хомко та Голова правління громадського об’єднання «ІТ КЛАСТЕР РІВНЕ» Сергій Сидорчик спільно підписали документ.

Про те, що підписання цього документу дасть для Рівного розповідає заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН:

 • Сторони погодили спільно працювати для досягнення наступних цілей:
  1. Створення у місті Рівному необхідних умов для розвитку галузі інформаційних технологій, як однієї із стратегічних напрямків міста.
  2. Сприяти розвитку еко-системи для роботи і зростання компаній, що входять до Рівненського ІТ кластеру.
  3. Популяризувати місто Рівне, як місто, де комфортно жити та працювати ІТ спеціалістам
  4. Впроваджувати в діяльність органів виконавчої влади Рівненської міської ради сучасних інформаційних технології та сприяння їх практичному застосуванню в її діяльності.
  5. Проводити спільну роботу та спільні проекти в напрямку популяризації галузі інформаційних технологій в місті Рівному.
  6. Започаткувати проведення щорічного спільного масштабного галузевого форуму IT RIVNE починаючи від квітня 2019 року.

Крім того, за останній тиждень дві потужні американські ІТ компанії задекларували зацікавленість відкриттям офісу в Рівному.

 • За кілька днів до Рівного приїде один з лідерів українського венчурного та підприємницького співтовариства Денис Довгополий, – говорить начальник управління стратегічного розвитку та інвестицій Сергій ГЕМБЕРг. – 21 листопада Денис Довгополий зустрінеться з ІТ спільнотою та поведе відкрити лекцію. Зареєструватися можна за посиланням  https://www.facebook.com/events/1989995381037782/
, , , переглядів: 1 201

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *