Сьогодні до Рівного завітав автор Prozorro

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
20.11.2018  16:08

Сьогодні до Рівного завітав автор Prozorro

Сьогодні до Рівного з робочим візитом завітали Олександр Стародубцев, автор Prozorro та Володимир Семеніхін, керівник Офісу реформи адміністративних послуг.

Вони провели зустріч з командою Рівненського регіонального центру надання адміністративних послуг, поділилися цікавим досвідом та зарядили колектив бажанням працювати і досягати нових вершин.

  • Головна теза зустрічі «Створіть команду, побудовану на цінностях». Слухаємо надихаючу історію успіху і говоримо про проблематику реформування системи надання адміністративних послуг і не лише про це, – розповів про зустріч заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН.

Водночас, це не останній приїзд автора Prozorro до Рівного. Він вже отримав запрошення завітати до обласного центру з надихаючою лекцією.

  • Так як, Олександр, сьогодні на короткий час в нашому місті, взяв сьогодні від нього обіцянку, що він повернеться та проведе надихаючу зустріч. Олександр один з тих нових лідерів які змінюють Україну. До речі, він ідейний натхненник проекту «Прозорро», – зауважив Сергій Гемберг, начальник управління стратегічного розвитку та інвестицій.

 

, , , , , , переглядів: 1 291
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *