Сьогодні у Рівному можна буде побачити арт-інсталяції

Щасливе
30.07.2019  09:00

Сьогодні у Рівному можна буде побачити арт-інсталяції

Вже з 11 години на залізничному вокзалі проходитиме просвітницька акція «Невидимі», а о 17.00 у кінотеатрі «Україна» відбудеться безкоштовний показ та обговорення документальної стрічки «Жінка в полоні». Всі заходи заплановані в марках відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми.

Так, на залізничному вокзалі з 11.00 проходитиме акція, де буде розміщено фігури в рамках арт-інсталяції «Невидимі» та інформаційні плакати.

Інсталяція «Невидимі» покликана привернути увагу до проблеми торгівлі людьми та розповісти реальні історії постраждалих осіб, які живуть серед нас, але часто залишаються непоміченими. На деякі фігури нанесені справжні історії жертв сучасного рабства. Волонтери будуть спілкуватись з людьми і відповідати на питання, а також розкажуть, куди звертатися у разі виникнення підозри торгівлі людьми.

На безкоштовний показ документального фільму «Жінка в полоні» усіх бажаючих запрошують о 17.00 в кінотеатр «Україна».

«Жінка в полоні» — це фільм про Маріш, 52-річну угорку, яка служить одній родині вже десятиліття, працюючи по 20 годин на день без оплати.

Нагадаємо, за останні шість років на Рівненщині 15 людей отримали статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми, з них 3 – цьогоріч. Основними країнами, в яких експлуатують громадян України залишаються Російська Федерація, Україна, Республіка Польща, Республіка Туреччина, ОАЕ.

 

Прес-служба Рівненської ОДА

, , , переглядів: 565
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *