Сьогодні у Рівному можна востаннє попрощатися з Героєм

квиток на автобус
Щасливе
24.07.2022  09:00

18 липня внаслідок мінометного обстрілу поблизу Авдіївки загинув військовослужбовець з Рівного Павло Мельничук.

Міська рада повідомляє, що чоловік народився у Рівному, навчався у Квасилівському ліцеї, все життя працював водієм.

«Паша дуже любив автівки, міг годинами розбиратися, їздити, перевіряти. Це було у нього наче в крові. Та й умів це робити. Руки мав просто золоті. Дома все робив сам, ремонтував, оновлював, і так вже ладно у нього то виходило,» – пригадує дружина Наталія.

А ще любив нарди, риболовлю і проводити час з 5-річною донькою.

Новину про початок повномасштабної війни в країні Павло сприйняв болісно. Тож хоч і не служив раніше в армії, пішов добровольцем.

«Його переконували не робити цього, бо ж досвіду немає. Але Паша був гордим, якщо він щось вирішив, то вже нікого не слухав. На все відповідав питанням «А хто тоді піде? Що буде, як прийде біда в твою сім’ю?» Спершу був недалеко від дому, вчився, за тим поїхав далі. Коли я починала в розмові схлипувати, завжди казав, щоб перестала, бо інакше не буде більше телефонувати, а потім так важко «Це війна…». Він усього місяць прослужив…» – розповідає дружина.

Наталія пригадує, чоловік не приховував, що було тяжко.

Старший навідник гранатометного відділення Павло Мельничук загинув у 36-річному віці.

Прощання з Героєм відбудеться сьогодні, 24 липня, о 10.00 на майдані Незалежності у Рівному.  Об 11.00 панахиду відправлять у храмі Петра і Павла у Квасилові. Поховають Героя на кладовищі «Нове».

, , переглядів: 325


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *