Сьогодні у Рівному виступить Максим Бахматов

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
23.04.2018  14:31

Сьогодні у Рівному виступить Максим Бахматов

В рамках Рівне. Тиждень креативного підприємництва сьогодні в нашому місті зустріч з одним із яскравіших представників ділової спільноти України – Максим Бахматов.

Максим поділиться своїм досвідом запуску і розвитку успішних проектів, відповість на питання учасників і дасть кілька безцінних порад зі своєї практики.

Про спікера:
Максим Бахматов відомий у бізнес-середовищі такими проектами:
Comedy Club Україна — Заснування і продюсування самого відомого українського камеді-шоу України. З невеликих виступів “для своїх” Макс зумів створити бренд і заробити на гуморі.
ВДНГ — Реформування збиткового державного закладу на прибуткове місце сили, де зараз проводять найгучніші заходи Києва. Команді Бахматова вдалося збільшити оборот підприємства в 2,5 рази, вивести підприємство-банкрут в плюс (ВДНГ отримало 2,5 млн грн прибутку за 2016 рік), погасити заборгованості по зарплатах, відремонтувати сім павільйонів, запустити парковку і т.д.
UNIT city — Створення інноваційного парку, де бізнес отримує поштовх до розвитку, вливання свіжих ідей та ресурси для їх реалізації. Це інноваційне містечко, яке стане унікальною екосистемою для компаній, що працюють в сфері високих технологій і креативних індустрій.

Максим має досвід управління проектами різної величини: від малого бізнеса до підприємств-гігантів. В його рукаві завжди є пара тузів, і, можливо, саме для вас він відрикиє декілька секретів вдалого менеджмента на різних рівнях

Партнери в організації:
Агенція сталого розвитку міста
Віталій Герман
Управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій
Національний університет водного господарства та природокористування
Платформа взаємодій «Простір»

Не забудь!!!
Понеділок, 23 квітня, о 16:00!!!
Відкритий офіс-162 ауд., НУВГП
м.Рівне, вул.Соборна, 11

Участь безкоштовна за умови реєстрації:
https://goo.gl/forms/CjERw4ljE7thB31q2

, , , , переглядів: 942Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *