Сьогодні у Рівному змагатимуться немовлята з усього світу

Щасливе
29.01.2019  08:00

у Рівному відбудуться змагання з раннього плавання немовлят «Діти води — 2019». Учасниками змагань будуть дітки віком від 3 місяців.Саме вони демонструватимуть віртуозне плавання і пірнання, й встановлюватимуть нові рекорди.

На міжнародний рівень змагання вийшли минулого року. Тоді позмагатися з українськими немовлятами приїхали малюки з Польщі та Португалії. А вже цьогоріч до Рівного приїдуть дітки з Китайської Народної Республіки, Білорусі та Латвії.– Саме в Рівному наймолодших українців навчають плавати і пірнати раніше, ніж ходити,- розповідає організатор змагань, президент Федерації інструкторів груднічкового плавання України Юлія Собуцька. – Цьогоріч нашими змаганнями зацікавилась президент Федерації раннього плавання немовлят Франції пані Мартін Лєтта. Тож, вона приїде подивитись на наших учасників. Спостерігаючи за рівнем підготовки українських малюків Мартін Лєтта назвала їх унікальними, тож цього року ми гордо приймаємо на змаганнях ще й французьку делегацію. А в самих змаганнях також візьме участь команда з Далекого Сходу — Ґуань Даюй (Guan Dayu) з десятимісячним сином Вільямом із міста Тяньцзинь (Tianjin), що недалеко від Пекіна на Півночі Китайської Народної Республіки. Також ми чекаємо на учасників із Білорусі та Латвії.

У змаганнях братимуть участь більше 100 малюків із різних міст України віком від 3 місяців до 3 років. Вони змагатимуться у 5 номінаціях:

• На дистанцію;
• Найдовше перебування під водою;
• Улюбленець публіки;
• Дует мами або татка з дитиною;
• Самостійне плавання.

Відкриття змагань відбудуться 29 січня 2019 року в місті Рівне у басейні «АкваРай», що на вулиці А. Мельника 15,17. Початок о 9:20. Змагання триватимуть до 14:30.

Оксана КРАВЕЦЬ

, , , , переглядів: 1 043


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *