Сьогодні урочисто відкриють відділення ЦНАПу у “Злата Плазі”

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
26.12.2018  09:00

Сьогодні, 26 грудня 2018 року о 12:00 годині відбудеться відкриття територіального підрозділу Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному у Торгово-розважальному центрі «ЗЛАТА ПЛАЗА».
Командою Центру надання адміністративних послуг реалізовано спільний соціальний проект міської влади та Торгово-розважального центру «ЗЛАТА ПЛАЗА».
– Керівництво Торгово-розважального центру «ЗЛАТА ПЛАЗА» пішло на зустріч територіальній громаді міста Рівного та надало площу під територіальний підрозділ ЦНАПу в оренду за 1 гривню. Через територіальний підрозділ Центру надання адміністративних послуг, який розміщуватиметься в ТРК «ЗЛАТА ПЛАЗА», планується впровадження надання таких «швидких послуг» як реєстрація місця проживання та видача різних видів довідок у цій сфері, реєстрація бізнесу, надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та з Державного земельного кадастру, консультації у сфері паспортних послуг та реєстрація у електронній системі керування чергою відвідувачів, – говорить заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН.


Реалізація вказаного проекту забезпечить доступність, оперативність, своєчасність надання адміністративних послуг, мінімізує кількість документів, процедурних дій та візитів необхідних для їх отримання, оскільки, Торгово-розважальний центр «ЗЛАТА ПЛАЗА» має вигідне територіальне розташування, адже знаходиться у центральній частині міста та зручну транспортну доступність.
З любов’ю до наших клієнтів, команда центру Надання адміністративних послуг у місті Рівному.

, , , , переглядів: 770Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *