Сонячна енергія на Рівненщині: шлях до енергетичної незалежності

Щасливе
30.06.2024  15:13

1168 домогосподарств Рівненщини вже стали на шлях використання альтернативних джерел енергії, встановивши сонячні панелі. Це не лише дозволяє їхнім власникам забезпечувати свої потреби в електроенергії, але й отримувати додатковий дохід від продажу її за «зеленим тарифом».

У 2024 році ще 37 родин вирішили перейти на використання сонячної енергії. Загальна потужність усіх сонячних станцій у домогосподарствах області наразі становить понад 31 мегават, що є значним внеском у регіональну енергетичну систему.

З огляду на складну енергетичну ситуацію в Україні, уряд розробив механізм повної компенсації відсоткової ставки кредитів для громадян, які вирішили встановити у своїх домогосподарствах сонячні генеруючі установки. Цей крок спрямований на стимулювання використання відновлюваних джерел енергії, що дозволить розвантажити енергетичну систему країни.

Використання альтернативних джерел енергії, таких як сонячні панелі, є дієвим способом забезпечити енергетичну незалежність України та підвищити екологічну свідомість населення. Сонячні установки не лише забезпечують електроенергією домогосподарства, але й сприяють зниженню викидів шкідливих речовин в атмосферу.

Для багатьох домогосподарств Рівненщини перехід на сонячну енергію став не лише економічно вигідним рішенням, але й внеском у майбутнє України. Сьогодні, коли питання енергетичної безпеки є одним із пріоритетів держави, кожен громадянин має можливість зробити свій внесок у зміцнення енергетичної незалежності країни.

Відтак влада області, вкотре закликає до використання сонячної енергії, встановлення сонячних панелей. Адже лише разом ми зможемо зробити нашу країну енергонезалежною.

Аномальна спека йде в Україну

переглядів: 59


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *